Spoločnosť sa vo svojej ponuke orientuje na renomované svetové značky a produkty, ktoré zaručujú zákazníkom riešenia s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť produktov, najmodernejší dizajn, vysokú úžitkovú hodnotu a to s veľkou škálou výberu medzi ktoré okrem obkladov a dlažieb patria aj sanitárne a relaxačné zariadenia, kúpeľňový nábytok, stavebná chemia, doplnky a mnoho iného, čo potrebujete na dotvorenie Vašej predstavy o ideálnom bývaní.

Spolupracujeme s výrobcami akými sú RAKO, Ecoceramic, Energieker, Navarti, NOWA GALA, CERSANIT, a iné. Neustále rozširujeme a inovujeme sortiment, vyvíjame nové marketingové formy, ktorými sa prispôsobujeme požiadavkám našich obchodných partnerov a trhu. Výrobky prezentujeme v Nitre na ploche cca 100 m2 a prostrednictvom elektronického obchodu.

Stojíme pred Vami, ako silný partner, ktorý Vám dokáže poskytnúť komplexné služby a plne uspokojiť potreby koncového užívateľa po celom Slovensku. Zistíte, že vďaka priamemu kontaktu s našim tímom odborníkov môžete kedykoľvek využiť ich osobnú zodpovednosť pri ponuke či dodávke práve takých riešení, ktoré požadujete. Tešíme sa na Vašu návštevu…